جاده اصلی آنکارا به پلاتلی (Polatli). دید شهر آنکارا و مسجد معروف کوچه تپه. دریاچه آنکارا و دید شهر از دور. یکی از میادین اصلی آنکارا، میدان آتاتورک. استادیوم بزرگ آنکارا، محل برگزاری بسیاری از رقابتهای ورزشی ترکیه. نمای کلی شهر آنکارا از قسمت قدیمی و جدید. روز برفی آنکارا. نمای دیگری از شهر آنکارا شهر آنکارا از افق بی تپه (Beytepe).
 
 
 

هنر و فرهنگ

 

هنر و فرهنگ

آنکارا یک مرکز اپرا، رقص باله، جاز و رقص امروزی، همینطور خانه بلند آوازه ارکستر سمفونی رئیس جمهوری می باشد. آنکارا همچنین تعداد زیادی سالن تاتر دارد که تولیدات زیادی را به روی صحنه می برند.

علاوه بر گالریهای عمومی و خصوصی در سرتاسر شهر ،نمایشگاه هایی نیز در مرکز فرهنگی آتاتورک برگزار می شوند.

 این شهر همچنین سینماهای بسیاری دارد که بهترین فیلمهای ترکی و خارجی را نشان می دهد و تعدادی جشنواره فیلم در موضوعات متنوع در طول سال برگزار می شوند، به ویژه "روزهای فیلم بین المللی" در مارس. هر سال در آوریل و می این شهر میزبان جشنواره( Sevda Cenap- سودا جناپ) و هنر و موسیقی بین المللی است ،که اجراهایی توسط بهترین نوازندگان ترک و خارجی دارد.

  

 جشنواره کودکان در23 آوریل نیز رویدادی است که گروههای مختلف کودکان از سراسر دنیا در آن شرکت می کنند. همچنین یک جشنواره بین المللی فیلمهای کارتونی و دو سالانه هنرهای آسیایی_اروپایی نیز وجود دارد که در زمان مشخصی از بهار و یا تابستان به اجرا در می آید. پارک آلتین محوطه نمایشگاه های آنکارا است که در طول سال نمایشگاه های جالبی در آنجا برگزار می شود.

 

© 2011-2012 Ankara Tour (تور آنکارا) All rights reserved.

Web Design by Parsian CMS, Web Hosting by Parsian Networks 2004-2012 طراحی وب با استفاده از مدیریت محتوا شبکه پارسیان, دامنه و هاستینگ توسط شبکه پارسیان 2004-2012